نکاتی که هنگام مراجعه به مراکز فروش هیتر باید به آنها توجه کرد.

هیتر برقی صنعتی
انواع هیتر برقی صنعتی و کاربردهای آنها
اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۷
بخاری گلخانه
بخاری گلخانه : پرکاربردترین بخاری‌های مناسب برای گلخانه
اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۷
فروش هیتر

فروش هیتر

 امروزه کارخانه‌های بسیاری اقدام به تولید و فروش هیتر می‌کنند. انواع هیترها دارای ویژگی‌ها و کاربردهای متفاوتی هستند. انواع هیترها در اندازه، مدل و قدرت گرمایشی متفاوت در بازار سیستم‌های گرمایشی عرضه شده و به فروش می‌رسند. برای مثال هیترهای تجاری و صنعتی در مقایسه با سیستم‌های گرمایشی خانگی دارای قدرت گرمایشی بیشتری هستند. برای اینکه بتوانید هنگام خرید هیتر انتخاب مناسبی انجام دهید، باید با انواع هیتر و ویژگی‌های منحصر به فرد هر کدام از آنها آشنایی کافی داشته باشید. این مطلب شما را با نکات مهمی که هنگام خرید هیتر باید به آن توجه کنید آشنا می‌کند.

نکاتی که هنگام مراجعه به مراکز فروش هیتر باید به آنها توجه کرد.

قدرت گرمایشی هیترها با واحد BTU سنجیده می‌شود. بنابراین هنگام خرید هیتر باید نیازهای گرمایشی ساختمان مورد نظر خود و قدرت گرمایشی هیتر را در نظر بگیرید. قدرت گرمایشی هیتر باید به اندازه‌ای باشد که توانایی تامین نیازهای گرمایشی محیط مورد نظر شما را داشته و کاربرد آن با فرآیندهای انجام شده مناسب باشد. قبل از خرید هیتر می‌توانید راهنمایی‌های لازم را در مورد قدرت گرمایشی بخاری از نماینده فروش هیتر کسب کنید. معمولاً هیترهایی که دارای اندازه‌ی بزرگ‌تری هستند قدرت گرمایشی بیشتری دارند. اما همیشه اندازه‌ی بزرگ هیتر نشان دهنده‌ی قدرت گرمایشی بالای آن نیست. قدرت گرمایشی بیشتر هیترها روی برچسب آنها یا دفترچه راهنمای آنها قید می‌شود.

منبع تامین انرژی انواع هیترها متفاوت است. بخاری‌های گازی برای تامین انرژی گرمایی مورد نیاز معمولاً از سوخت گاز طبیعی یا گاز پروپان استفاده می‌کنند. برخی از هیترها انرژی لازم برای تولید گرما را از سوزاندن نفت یا فرآورده‌های نفتی تامین می‌کنند. هیترهای برقی نیز انرژی الکتریسیته را به انرژی گرمایی تبدیل کرده و به این ترتیب باعث افزایش دمای محیط مورد نظر می‌شوند. هنگام مراجعه به مراکز فروش هیتر باید نوع منبع انرژی سیستم گرمایشی خود را تعیین کنید. به علت ارزان‌تر بودن سوخت گاز در بیشتر مناطق، هیترهای گازی سیستم‌های گرمایشی مقرون به صرفه به شمار می‌آیند. در عوض هیترهای برقی انرژی گرمایی پاکی تولید می‌کنند و باعث تولید آلودگی نمی‌شوند. به کارگیری هیترهای برقی ممکن است باعث افزایش هزینه‌های مصرف انرژی برق شود. بنابراین لازم است قبل از اقدام به خرید هیتر برآوردی از هزینه‌های مصرف انرژی هر کدام از هیترها را محاسبه نمایید.

هیتر فضا

هیتر فضا

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که طراحان و سازندگان هیترهای صنعتی و نمایندگی‌های فروش هیتر به آن توجه بسیاری می‌کنند، کم مصرف بودن هیتر است. کم مصرف بودن هیتر باعث کاهش میزان مصرف انرژی توسط دستگاه می‌شود. این ویژگی موجب می‌شود که در طول زمان هزینه‌های گرمایشی ساختمان‌های صنعتی کاهش پیدا کند. در ساختمان‌های صنعتی هزینه‌ی بالایی صرف تامین نیازهای گرمایشی می‌شود. به همین دلیل کم مصرف بودن سیستم‌های گرمایشی دارای اهمیت بسیاری در مصارف صنعتی است. علاوه بر این، کم مصرف بودن هیتر، سازگار بودن آن را با محیط زیست تضمین می‌کند. امروزه یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های سیستم‌های سرمایشی این است که آسیب کمتری به محیط زیست وارد کنند. سیستم‌های گرمایشی کم مصرف میزان انتشار دی اکسید کربن و گازهای گلخانه در فضا را کاهش می‌دهند.

انواع شیوه‌های گرمایش هیترها

انواع هیترها شیوه‌های گرمایشی متفاوتی دارند. به طور کلی روش‌های گرمایشی هیترهای صنعتی به سه نوع اصلی تقسیم می شوند.

۱- انتقال حرارت: برخی از هیترها به روش انتقال حرارت گرمای مورد نیاز محیط را تامین می‌کنند. در روش انتقال حرارت، گرما توسط یک سطح داغ به محیط انتقال داده می‌شود. برخی از انواع هیترهای دیگر نیز از یک ماده‌ی سیال برای افزایش دمای محیط اطراف خود استفاده می‌کنند.

۲- امواج الکترومغناطیسی: یک روش دیگر برای تولید انرژی گرمایی، استفاده از امواج الکترومغناطیسی است.در این روش انرژی گرمایی به صورت تابشی به سطح مورد نظر انتقال داده می‌شود. این روش گرمایشی، شبیه گرم شدن سطح کره‌ی زمین توسط نور خورشید است.

۳- روش مستقیم: هیترهای تابشی گرما را به صورت مستقیم به سطح مورد نظر می‌تابانند و موجب گرم شدن افراد یا اشیائی می‌شوند که در مسیر تابشی آن‌ها قرار گرفته باشد. وجود جریان باد و حرکت هوا در عملکرد گرمایشی هیترهای تابشی تاثیری ندارد. به همین دلیل هیترهای تابشی برای مورد استفاده قرار گرفتن در فضای باز بسیار مناسب هستند. امروزه هیترهای تابشی دارای کاربردهای فراوانی هستند و شما می‌توانید انواع هیترهای تابشی را در مراکز فروش هیتر مشاهده کنید.

 

هیتر تابشی

هیتر تابشی

قیمت فروش هیتر

کارخانه‌ها و برندهای مختلفی دارای نمایندگی‌های فروش هیتر و ارائه‌ی خدمات مربوط به آن هستند. به طور کلی هیترهای ساخت برخی از برندها به علت اعتبار شرکت سازنده، در مقایسه با هیترهای دیگر با همان کارایی، دارای قیمت بالاتری هستند. نکته‌ای که وجود دارد این است که قبل از اقدام به خرید هیتر، قیمت و عملکرد گرمایشی هیترها با برندهای مختلف را بررسی و مقایسه نمایید. جنس قطعات به کار رفته در ساخت هیتر نیز روی قیمت فروش هیتر تاثیر دارد. هر چه قطعات هیتر دارای کیفیت بهتری باشند طول عمر و عملکرد گرمایشی هیتر افزایش می‌یابد. ممکن است بابت خرید یک دستگاه کولر با کیفیت هزینه‌ی بیشتری پرداخت کنید. اما باید در نظر بگیرید که خرید یک هیتر باکیفیت و بادوام در طول زمان باعث صرفه جویی در هزینه‌های تعمیر یا تعویض قطعات آن می‌شود.

هنگام خرید هیتر علاوه بر قیمت خرید دستگاه به میزان مصرف انرژی و هزینه‌های بعد از خرید آن توجه کنید. برای مثال برای به کار گیری برخی از هیترها به راه اندازی سیستم کانال کشی نیاز خواهید داشت.  همچنین نصب برخی از هیترها باید توسط تکنسین انجام شود. برخی از شرکت‌ها خدمات پس از فروش و نصب هیتر را برای مشتریان خود ارائه می‌دهند. بنابراین قبل از اقدام به خرید هیتر تمامی جوانب را بررسی نمایید.

مراجعه به مراکز یا سایت‌های فروش هیتر

به منظور انتخاب و خرید هیتر می‌توانید به صورت حضوری به نمایندگی‌ها و مراکز فروش هیتر مراجعه کنید. اما ممکن است فرصت کافی برای این کار نداشته باشید. بیشتر مراکز معتبر فروش هیتر دارای سایت‌های اینترنتی هستند. شما می‌توانید قبل از مراجعه‌ی حضوری ویژگی‌ها و کاربردهای انواع هیترها و قیمت فروش آنها را از طریق سایت‌های فروش اینترنتی پیگیری کرده و آن‌ها را با هم مقایسه کنید. خرید از فروشگاه‌های معتبر اینترنتی باعث صرفه جویی در زمان شما می‌شود.

شرکت گرما سرد عرضه‌کننده‌ی انواع هیترهای صنعتی است. به منظور کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان و مسئولان فروش انواع هیتر صنعتی گرما سرد تماس حاصل فرمایید.

منبع: gasoutdoorpatioheaters

دیدگاه ها بسته شده است

Call Now Buttonتماس با ما