بخاری کارگاهی هیتر کارگاهی قیمت بخاری کارگاهی، فروش بخاری کارگاهی، سازنده بخاری کارگاهی، بخاری کارگاهی ارزان، بخاری کارگاهی گازی، بخاری کارگاهی گازوئیلی
بخاری کارگاهی با قیمت مناسب و یک سال گارانتی پس از فروش
تیر ۲۰, ۱۳۹۷
هیتر تابشی رستوران هیتر سرامیکی گرماسرد گازی گرماتاب انرژی
استفاده از هیتر تابشی در رستوران ها و فست فودها
مرداد ۱۱, ۱۳۹۷
هیتر گرماسرد بخاری صنعتی گازی و گازوئیلی

انواع هیتر گرماسرد بخاری صنعتی گازی و گازوئیلی

انواع هیتر انتخاب سیستم گرمایشی مناسب با محیط صنعتی نیاز به در نظر گرفتن شرایط متعددی دارد .تأمین انرژی های گرمایی تنها مختص مکان های کوچک نیست از کارگاه های بزرگ و سوله ها گرفته تا مراکز صنعتی، گلخانه ها، بانک ها و بسیاری از دیگر اماکن برای اجرای فعالیت های خود به میزان قابل توجهی انرژی گرمایی نیاز دارند.

برای گرم نگه داشتن مساجد، مدرسه ها و صد ها مکان سر بسته دیگر باز هم به بخاری های بزرگ تری تحت نام هیتر، بخاری های صنعتی و یا کارگاهی نیاز است.

این وسایل گرمایشی که با هدف تأمین مقدار مناسبی انرژی گرمایی تولید و عرضه می شوند امروزه به لحاظ ویژگی ها و قابلیت ها بسیار متنوعند همین امر سبب شده همه افراد بتوانند آن چه را نیاز دارند به سهولت در بازار مشاهده و با قیمتی ایده آل خریداری نمایند.

سیستم گرمایشی با توجه به نوع سوخت آن به هیتر گازی، هیتر گازوئیلی ، هیتر های دو گانه سوز و هیترهای برقی صنعتی تقسیم بندی می شوند. هم چنین جهت تامین گرمایش محیط هایی که امکان دسترسی به گاز، گازوئیل و یا برق فشار قوی وجود ندارد، هیتر نفتی تولید و به مشتریان عرضه می شود.

هدف از گرمایش با استفاده از انواع هیتر چیست ؟

آیا هیتر صنعتی به عنوان یک بخاری کارگاهی استفاده می شود؟ در کارگاه صنعتی کانال کشی و جود دارد و یا خیر ؟ پاسخ به هریک از این سوال ها در انتخاب بهترین هیتر تاثیر گذار است.

در کارخانه ها می توانن از انواع هیتر استفاده کرد، هیتر تابشی ، و کوره هوای گرم انتخاب های ایده آلی برای خرید هیتر می باشند.

توان گرمایشی سیستم گرمایشی  در قیمت هیتر موثر است . توصیه می شود قبل از خرید حتما با متخصصین ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان مهندسین صنعت تهویه بهره ببرید.

 

گرماسرد تولید کننده انواع هواساز ، کولر صنعتی ، و بخاری های صنعتی 

جهت دریافت مشاوره و کاتالوگ با شماره های : ۰۲۱۶۶۴۲۶۸۸۰ و ۰۲۱۶۶۴۲۴۷۰۸ تماس حاصل نمایید.

دیدگاه ها بسته شده است

Call Now Buttonتماس با ما