بخاری بزرگ با مصرف انرژی پایین و راندمان بسیار بالا – گرماسرد

جت هیتر مرغداری گازی گرماسرد جت هیتر گازی قیمت جت هیتر مرغداری هیتر جت مرغداری jet heater indirect fired air
مزایای استفاده از جت هیتر مرغداری
مرداد ۱۳, ۱۳۹۷
هیتر استخر
هزینه‌ی نصب هیتر استخر چقدر است؟
شهریور ۱۲, ۱۳۹۷
بخاری کارگاهی هیتر کارگاهی قیمت بخاری کارگاهی، فروش بخاری کارگاهی، سازنده بخاری کارگاهی، بخاری کارگاهی ارزان، بخاری کارگاهی گازی، بخاری کارگاهی گازوئیلی

بخاری کارگاهی هیتر کارگاهی

بخاری بزرگ به بخاری های با توان گرمایشی بالا گفته می شود که معمولا در محیط های صنعتی و کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند.

تنوع مدل ها و ظرفیت های گرمایشی بخاری های بزرگ و صنعتی نسبت به بخاری های خانگی بسیار بیشتر و متنوع تر است. از این رو مشتریان می توانند با توجه به فضای صنعتی و کشاورزی مناسب ترین بخاری بزرگ را انتخاب نمایند.

در محیط شما چه نوع سوختی در دسترس می باشد و از لحاظ اقتصادی مناسب تر است؟

یکی از مهم ترین مواردی که در خرید بخاری بزرگ باید به آن توجه نمود نوع سوخت در دسترس است. از آنجا که ایران یک کشور نفت خیز شمرده می شود، قیمت سوخت های فسیلی در آن پایین تر است . از این رو بخاری های صنعتی در مدل های گازی، گازوئیلی و نفتی تنوع بیشتر و همچنین فروش بیشتری دارند.

اما در مواردی که برق صنعتی و یا برق کشاورزی در دسترس باشد، انتخاب هیتر برقی صنعتی نیز می تواند یک انتخاب بسیار مناسب تلقی شود.

گلخانه ، سالن مرغداری، سالن قارچ یا کارگاه های صنعتی :

در چه فضایی قصد استفاده از بخاری بزرگ را دارید ؟ آیا کارگاه صنعتی شما دارای کانال کشی می باشد؟

هیتر گلخانه معمولا دارای فن آکسیال می باشد که پایین دستگاه نصب می شوند، خروجی دستگاه با توجه به توان گرمایشی آن متفاوت بوده و معمولا  بالای دستگاه قرار دارند.

بخاری بزرگ مرغداری جت هیتر مرغداری poultry heater

بخاری بزرگ مرغداری جت هیتر مرغداری poultry heater

در سالن های مرغداری جت هیتر و یا کوره های هوای گرم استفاده می شوند. راندمان بالای جت هیتر مرغداری و سوخت کامل ماده سوختی در این هیتر ها باعث می شود که هوای سالن مرغداری عاری از دی اکسید کربن باشد . قدرت پرتاب جت هیتر مرغداری در حدود ۲۰-۲۵ متر می باشد . این قدرت پرتاب هوای گرم به خوبی انتهای سالن مرغداری را نیز گرم می نماید. و از تجمع جوجه ها در یک نقطه از سالن مرغداری جلوگیری می کند.

در کارگاه های صنعتی معمولا از کوره های هوای گرم با هواکش سانتریفیوژ و یا هواکش آکسیال استفاده می شود. با توجه به ابعاد سالن و یا کارگاه خریدار می تواند از ظرفیت های ۵۰۰۰۰ کیلو کالری تا ۴۵۰۰۰۰ کیلو کالری انتخاب درست و مناسب داشته باشند.

صنایع تهویه گرماسرد تولید کننده انواع سیستم های گرمایشی و سرمایشی و همچنین هواساز های خانگی و صنعتی 

جهت دریافت مشاوره با شماره های ۰۲۱۶۶۴۲۶۸۸۰ و ۰۲۱۶۶۴۲۴۷۰۸ تماس حاصل نمایید.

دیدگاه ها بسته شده است

Call Now Buttonتماس با ما