قیمت هیتر صنعتی و پارامترهای مهم در تعیین آن

قیمت یونیت هیتر فروش یونیت هیتر خرید یونیت هیتر
یونیت هیتر چیست و چه ویژگی هایی دارد ؟
خرداد ۳۰, ۱۳۹۷
بخاری کارگاهی هیتر کارگاهی قیمت بخاری کارگاهی، فروش بخاری کارگاهی، سازنده بخاری کارگاهی، بخاری کارگاهی ارزان، بخاری کارگاهی گازی، بخاری کارگاهی گازوئیلی
بخاری کارگاهی با قیمت مناسب و یک سال گارانتی پس از فروش
تیر ۲۰, ۱۳۹۷

قیمت هیتر در ظرفیت های مختلف

قیمت هیتر بستگی به نوع سیستم گرمایشی دارد که توسط مشتری انتخاب می شود. قیمت هیتر تابشی، قیمت جت هیتر و  قیمت کوره های هوای گرم در رنج های متفاوتی می باشند. در مرحله بعد میزان توان گرمایشی هیتر عامل تعیین کننده در قیمت نهایی هیتر می باشد.

فاکتورهای مهم تعیین قیمت سیستم های گرمایشی صنعتی :

 1.  نوع سیستم گرمایشی ( تابشی، کوره هوای گرم، جت هیتر و …)
 2. توان گرمایشی سیستم گرماده
 3. جنس بدنه و استراکچر هیتر ( استیل، گالوانیزه، st37)
 4. نوع پروانه به کار برده شده ( فن سانتریفیوژ ، فن آکسیال)
 5. ویژگی های محفظه احتراق از قبیل : جنس مخزن، تعداد جداره های محفظه احتراق، ابعاد
 6. نوع رنگ بدنه
 7. تابلو اتوماسیون و تعداد سنسورهای محیطی
 8. رفلکتور
 9. استاندارد ایمنی

نوع سیستم گرمایشی :

هیتر تابشی با توان حرارتی ۱۵۰ هزار کیلو کالری با کوره هوای گرم با این توان گرمایشی متفاوت می باشد. در کوره هوای گرم با توان ۱۵۰ هزار کیلو کالری بسته به نوع فن (هواکش سانتریفیوژ و یا هواکش آکسیال ) به کار برده شده در سیستم گرمایشی متفاوت می باشد.

از این رو بهتر است با متخصین ما جهت انتخاب نوع سیستم گرمایشی مشورت نمایید . انتخاب سیستم گرمایشی مناسب می تواند منجر به کاهش مصرف سوخت و هزینه اولیه و حتی هزینه های نگهداری خواهد شد.

قیمت کوره هوای گرم با توجه به نوع فن صنعتی تعیین می شود. 

در کوره هوای گرم بسته به شرایط کارگاه و یا کارخانه از فن های سانتریفیوژ و یا فن های آکسیال استفاده می شود. قیمت فن های سانتریفیوژ از قیمت فن های آکسیال بالاتر است و مناسب محیط هایی می باشد که کانال کشی شده می باشند.

از کوره هوای گرم با فن آکسیال در گلخانه ها و سالن های قارچ استفاده می شود . و از کوره هوای گرم با فن سانتریفیوژ می توان جهت گرمایشی مجتمع های تجاری، اداری و … استفاده نمود.

توان گرمایشی در قیمت هیترهای صنعتی و کارگاهی 

قیمت هیتر با لحاظ کردن فاکتور های متفاوتی تعیین می گردد، قدرت حرارتی از آن دست عواملی است که قیمت ها را به میزان قابل توجهی تحت تأثیر قرار می دهد، برحسب این که دستگاه خریداری شده چه حجم از فضا را با چه میزان مصرف انرژی و چه قدرتی می تواند گرم نماید قیمت متفاوتی خواهد داشت.

قیمت هیترهای با توان حرارتی بالا به دلیل بزرگ شدن ابعاد هیتر و استفاده از متریال بیشتر، فن صنعتی قدرتمند تر، الکتروموتور با توان بالاتر بالاتر می رود.

تابلو اتوماسیون هیتر و تعداد سنسورهای محیطی 

ایمنی از دیگر مسائلی است که امروزه در تولید انواع بخاری های کارگاهی/صنعتی به شدت بدان توجه شده است تا استفاده از این دستگاه در اماکن متفاوت خطری برای گروه های سنی مختلف به همراه نداشته باشد، استفاده از سیستم های ایمنی قدرتمند موجب شده دستگاه در شرایط بحرانی به صورت اتوماتیک جریان شعله را قطع کرده و از حوادث ناگوار جلوگیری نماید.

رعایت ایمنیِ بیشتر، قیمت های به مراتب بالاتری را رقم می زند که قطعا ارزشمند است. در ساخت انواع بخاری های جدید تلاش شده با تعبیه فن های دمنده کم صدا، دستگاه های کم صداتر با پرتاب باد مطلوبتر را ارائه دهند و متناسب بر میزان توجه ای که سازنده به این مسئله داشته شاهد تفاوت قیمت های بخاری صنعتی هستیم.

تاثیر ابعاد و اندازه و جنس بدنه هیتر در قیمت نهایی آن 

بدیهی است که هر چقدر ابعاد هیتر بزرگتر باشد قیمت هیتر افزایش می یابد.

جنس بدنه هیتر می تواند از گالوانیزه، استیل و یا آهن باشد. قیمت هیتر با بدنه استیل بسیار بالا می باشد. و معمولا از ورقه های گالوانیزه ضخیم جهت استراکچر هیتر استفاده می گردد. پوشش رنگ به کار برده شده در هیتر ها باید از نوع الکترواستاتیک کوره ای باشد تا در مقابل حرارت مقاوم باشد .

خریداران هیتر صنعتی باید دقت کنند که بدنه از جنس آهن با پوشش رنگ به عنوان هیتر با بدنه گالوانیزه به آنها تحویل داده نشود. متسفانه بعضی از شرکت های تولید کننده به منظور کاهش هزینه های سخت از این روش استفاده می نمایند.

سایر عوامل موثر بر قیمت هیتر 

علاوه بر این ها ابعاد و وزن دستگاه های مختلف متفاوت بوده و بر قیمت بخاری کارگاهی چندان بی تأثیر نیستند معمولا نمونه هایی که امکان جابه جا کردنشان ساده تر است با استقبال بیشتری همراهند.

 • پرتابل بودن
 • تعداد خروجی ها
 • استفاده از عایق حرارتی

با توجه به شرایط محیط صنعتی مشتریان محترم می توانند فاکتورهای مورد نظر خود را سفارش داده و با کیفیت بالا هیترها را در سریعترین زمان ممکن در تمام نقاط کشور تحویل گیرند.

صنایع تهویه گرماسرد تولید کننده انواع هواساز، کولر صنعتی و بخاری های صنعتی با بیش از دو دهه تجربه در عرصه صنایع تهویه

جهت دریافت مشاوره رایگان با متخصین ما تماس بگیرید ۰۲۱۶۶۴۲۶۸۸۰ و ۰۲۱۶۶۴۲۴۷۰۸ 

دیدگاه ها بسته شده است

Call Now Buttonتماس با ما